Skup aut

Skup aut – kupimy twój samochód za gotówkę

Naszą specjalizacją jest skup samochodów osobowych,terenowych,dostawczych,busów,kamperów oraz samochodów ciężarowych.Prowadzimy skup aut i pojazdów całych i uszkodzonych oraz powypadkowych za gotówke.Oferujemy naszym klientom skup pojazdów i aut każdej marki bez ważnego ubezpieczenia OC.Działamy na terenie całego woj.Śąskiego.
Skupujemy auta do 25 000zł.Nie sprzedajemy częsći samochosowych.Świadczymy równierz usługi pomocy drogowej i holowania.

Nasza propozycja

Jeżeli nie macie Państwo co zrobic z swoim starym pojazdem,czy też równierz planujecie kupno innowacyjnego – konieczenie wstąp na naszą wyrazistą domenę,ponieważ mamy dla was kapitalna propozycję!
Nasza firma absorbuje się skupem aut – co najistotniejsze jest to autoskup za gotówkę!! U nas nie ma miejsca na oszustwa lub niedomówienia.

Jak działamy?

każdy etap przeprowadzania transakcji sprzedaży samochodu w naszej firmie będącym profesjonalnym autoskupem
był przejrzysty i zrozumiały- przygotowaliśmy dla państwa krótki opis tego przebiegu.Zapraszamy do zapoznania się z tekstem poniżej,a w razie jakichkolwiek dodatkowych pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami.

Proces wyceny

Cały proces musi zaczynać się w momencie,gdy państwo kontakują się z naszymi pracownikami w firmie którzy przedstawią wam oferty.
Najczęsiciej kontakt odbywa się telefonicznie,rzadziej za pomocą e-mailu- choć akceptujemy obie formy rozmowy.Następnie umawiamy się z państwem na wycenę przykładowego pojazdu np:Toyota Yaris.Póżniej ustalamy dogodny termin i miejsce spotkania.

skup aut
porsche