serwis vaillant Sulejówek

Zdajemy sobie sprawęJesteśmy swiadomi z odpowiedzialności jaka na nas spływa, z tej przyczyny powierzone nam prace realizujemy dokładając duzej dokładności oraz kompetencji. Nasza załoga to doświadczeni oraz wykwalifikowani specjaliści, absolwenci, jakim wolno uwierzyć. Posiadamy niezbędne upoważnienia branżowe dotyczące montowania oraz serwisowania urządzeń grzewczych i gazowych. Instalujemy kotły gazowe, kotły kondensacyjne, kotły stałopalne, piekarniki co, przepływowe podgrzewacze wody, pompy ciepła, kasetony solarne płaskie oraz próżniowe, sterowanie pogodowe, kominki z płaszczem wodnym. Serwis posiada autoryzacje instalacji urządzeń grzewczych świetnych firm. Naszej jednostce zawierzylihttp://www.korex.waw.pl/ dodatkowo pozostali producenci powierzając nam serwis swoich urządzeń. Gdzie oprócz instalacji wykonujemy dodatkowo przeglądy gwarancyjne przedłużające gwarancję. Naszym przewodnim celem jest spokój każdego klienta, dlatego budujemy zarówno proste układy jak także rozbudowane, w pełni zautomatyzowane, nieraz łączące mnóstwo rozlicznych źródeł ciepła. Dysponujemy układem informatycznym, który nadzoruje terminy kolejnych przeglądów. Dzięki temu nie muszą już Państwo pamiętać kiedy powinno się dokonać konserwacji urządzeń. Wystarczy tylko okazać zgodę na informowanie o corocznych przeglądach, i sami z odpowiednim wyprzedzeniem skontaktujemy się spośród Państwem, aby ustalić dogodny dzień. Regularne wykonywanie przeglądów umożliwia utrzymać urządzenie w odpowiednim stanie technicznym przez całkowity czas jego funkcjonowania.

solv
ith