Auto złom Sosnowiec

Zachęcamy do skorzystania z własnych usług z całego województw. Zajmujemy się skupowaniem aut, złomowaniem pojazdów oraz skupem złomu i różnych metali Pozyskaliśmy zgodę na prowadzenie recyklingu aut, na skutek czego staliśmy się honorowaną stacją demontażu. Pozwoliło nam to na poszerzenie zasięgu działalności i jej szybki postęp w kierunku kompletnej ochrony środowiska.
Oprócz przyjmowaniem starych i uszkodzonych pojazdów zajmujemy się także skupowaniem złomu metalowego, metali kolorowych, akumulatorów oraz makulatury. Zapewniamy konkurencyjne ceny i fachową obsługę każdego klienta. Skup aut Katowice.
Nasza firma w pełni dba o ochronę otoczenia naturalnego oraz spełnia każde określone prawem warunki jej dotyczące. Rozpoczęliśmy kooperację z przedsiębiorstwami zajmującymi się recyklingiem odpadów takich jak oleje, wszelkie ciecze niebezpieczne, tworzywa syntetyczne itd., jakie zostają po demontażu aut. Nasza Własna firma zajmuje zaprząta się nie tylko skupem aut, lecz dodatkowo prowadzi sprzedaż odzyskanych części samochodowych. Posiadamy części zarówno do samochodów osobowych, i dostawczych. Podajemy elementy karoserii, podwozia, wiązki elektryczne oraz dużo innych. Gwarantujemy wysoką jakość oraz przystępne ceny sprzedawanych artykułów. Zapewniamy, iż nasi kompetentni pracownicy każdemu z klientów fachowo pomogą w doborze właściwych części. Automobil Złom frapuje się skupowaniem, złomowaniem oraz autokasacją pojazdów różnego typu w każdym stanie. Złomowisko przyjmuje zarówno sprawne auta, jak i samochody powypadkowe, skorodowane, stare i felerne. Złomowisko swoją pracę wykonuje i działa na podstawie zezwoleń, które zapewniają wystawianie i wydawanie zgodnych z aktualnym przepisami zaświadczeń o demontażu, zwanych inaczej poświadczeniami o kasacji. Poświadczenia te gwarantują klientom łatwe wyrejestrowanie samochodu w odpowiednim Wydziale Komunikacji i wypowiedzenie umowy OC już w dniu dostarczenia pojazdu na złom.

solv
ith